Developer: CPI Property Group

Kolbenova PARK

Kolbenova park je nová rezidenční čtvrť přímo u metra Vysočanská. V několika etapách zde vznikne harmonicky uspořádaný celek šesti bytových domů zasazených do vlastního zeleného parku, který je dominantním prvkem celého projektu. Po dokončení Kolbenova park nabídne areál přibližně 1000 moderních bytů s promyšlenými dispozicemi od 1+kk do 4+kk, většinou s terasami, balkony či ozeleněnými terasami.

Díky propracované kompozici jednotlivých domů, orientaci bytů převážně do klidných částí pozemku a parkové úpravě prostranství mají obyvatelé Kolbenova parku dostatek klidu a soukromí. Centrální část parku s jezírkem, inline dráhou a hřištěm je ideálním místem pro setkávání a relaxaci. Kavárnu, obchody a další služby nabídne část směrem do Kolbenovy ulice.

Ve výstavbě
2024
Kolbenova Park
Praha 9
Developer:
CRESCO Real Estate
Dokončení:
Q3 / 2024
Architekt:
ABM Architekti

Kolbenova Park

Praha 9

Kolbenova park je nová rezidenční čtvrť přímo u metra Vysočanská. V několika etapách zde vznikne harmonicky uspořádaný celek šesti bytových domů zasazených do vlastního zeleného parku, který je dominantním prvkem celého projektu. Po dokončení Kolbenova park nabídne areál přibližně 1000 moderních bytů s promyšlenými dispozicemi od 1+kk do 4+kk, většinou s terasami, balkony či ozeleněnými terasami.

Díky propracované kompozici jednotlivých domů, orientaci bytů převážně do klidných částí pozemku a parkové úpravě prostranství mají obyvatelé Kolbenova parku dostatek klidu a soukromí. Centrální část parku s jezírkem, inline dráhou a hřištěm je ideálním místem pro setkávání a relaxaci. Kavárnu, obchody a další služby nabídne část směrem do Kolbenovy ulice.
„Naším cílem bylo posílit rezidenční funkci nové čtvrti a vytvořit dostatek klidových zón. Proto jsme kromě zeleně mezi domy navrhli také centrální parkový prostor zcela bez automobilového provozu a maximální počet bytů orientovali právě do těchto zklidněných, vnitřních částí pozemku.“

Snadná dostupnost autem i MHD do centra města, zeleň a klidové zóny v blízkém okolí a služby či kavárna hned v přízemí domu, který se navíc může pochlubit energetickou náročností třídy A. Moderní projekt myslí na potřeby všech svých obyvatel.
DOSTATEK MÍST K PARKOVÁNÍ

Většina bytů má vlastní parkovací stání a pro vaše návštěvy je parkování zajištěno přímo v areálu.
ROZSÁHLÝ VNITŘNÍ PARK

Přirozeným centrem a místem pro relax je park uvnitř lokality s jezírkem, inline dráhou a různými typy prvků pro oddech, sport a zábavu.
RESTAURACE A SLUŽBY

Kavárnu, obchody a další služby najdete v komerčním parteru směrem do Kolbenovy.
ENERGETICKY ÚSPORNÉ BYDLENÍ

Moderní znamená i mimořádně úsporné – domy splňují energetickou náročnost třídy A.
PŘÍMO U STANIC MHD

Tramvajová zastávka je přímo před domem a stanice metra Vysočanská jen o kousek dál.

Veškerá občanská vybavenost přímo v místě bydlení, příroda na dosah a dostatek sportovních, kulturních a dalších příležitostí pro trávení volného času, to jsou Vysočany a okolí stanice metra Vysočanská. Ze stanic metra nebo tramvaje jen pár kroků od domova to však máte stejně blízko i do centra města.

PARK V AREÁLU
HŘIŠTĚ V AREÁLU
NÁDRAŽÍ 2 MIN TRAMVAJÍ
TRAM 2 MIN
METRO 6 MIN
CYKLOSTEZKA 5 MIN

Výborná dopravní dostupnost

Tramvajová zastávka Poštovská hned u domu a stanice metra Vysočanská jen pár minut od dveří. Z Kolbenova parku jste kdekoli v centru Prahy pohodlně už za 15 minut.
Plná občanská vybavenost

Menší obchody i nákupní centra Fénix a Harfa, školy, školky, restaurace, místní polikliniku nebo celou řadu kulturních aktivit máte v pohodlné vzdálenosti od domova.
Bydlení pro každého

Kolbenova park má co nabídnout mladým párům, rodinám s dětmi, seniorům i singles. Díky promyšlené kompozici domů a veřejných prostor se zelení je tu dost místa pro soukromý i společenský život.
Aktivity pro děti i dospělé

Nedaleký park Podviní s oblíbeným lanovým centrem, dětská hřiště, vnitřní herna Brumbambule nebo vyhledávaná cyklostezka nabízejí dostatek aktivit pro děti i dospělé.

Snadná dostupnost autem i MHD do centra města, zeleň a klidové zóny v blízkém okolí a služby či kavárna hned v přízemí domu, který se navíc může pochlubit energetickou náročností třídy A. Moderní projekt myslí na potřeby všech svých obyvatel.