Video představení na TVbydlení.cz

Video představení developerského projektu na TVbydlení.cz

V rubrice Developerské projekty představuje TVbydlení.cz aktuální a plánované developerské projekty vlastnického bydlení. Cílem pořadu je přiblížit divákům nabídku nových bytových i nebytových prostor připravovaných k prodeji.

Máte-li zájem nechat o svém developerském projektu natočit profesionální video s představením Vašeho projektu, nabízíme Vám v rámci placené verze na našem webu možnost uplatnit zajímavou slevu. Zanechte nám kontakt, ozveme se..  Věnuje se nejen samotným projektům a jejich dispozicím, ale také jejich okolí a občanské vybavenosti. Projekt za vás navštívíme a ukážeme vám, jak to máte daleko na MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si můžete jít zasportovat nebo kam na nákupy. To vše totiž bude ovlivňovat komfort vašeho nového bydlení!

  Pořad se věnuje nejen základním informacím o samotných projektech včetně vnitřních dispozic bytových i nebytových jednotek, ale také vlastnímu okolí projektu a občanské vybavenosti.

  Navštívíme lokalitu projektu a ukážeme divákům všechno, co by měl brát v potaz budoucí rezident ohledně místa svého příštího bydliště, například, jak to bude daleko k MHD, kde je nejbližší škola a školka, kam si může jít zasportovat nebo vyrazit na nákupy a další zajímavosti. To vše totiž bude ovlivňovat komfort jeho nového bydlení!

  V pořadu zdůrazníme divákům výhody daného developerského projektu včetně jeho umístění, zkrátka vše, co ovlivňuje klienta při koupi nového bytu. Při tvorbě pořadu vycházíme z našich dlouholetých zkušeností a pořad prezentujeme tak, aby byl pro lidi příjemný, věcný a skutečně užitečný. Fakt, že to funguje, potvrzují naši dosavadní klienti jako např. Skanska, YIT, Daramis, Natland, UBM, Horizon Holding, Crescon a další.

  V RÁMCI SPOLUPRÁCE ZÍSKÁTE:

  1) Výroba unikátního pořadu na klíč

  • Příprava scénáře na klíč dle vašich požadavků a prodejních argumentů,
  • Natáčení přímo na místě projektu a v jeho okolí,
  • Výroba profesionálního moderovaného videa s informační hodnotou pro vaše potenciální,klienty (video můžete použít na svém webu, sociálních sítích apod. dle potřeby)

  2) Celoroční propagace pořadů

  • Vytvoření profilu společnosti mezi významnými partnery TV,
  • Umístění a propagace pořadu na TVbydleni.cz,a podpora v sekci „Doporučujeme“ na TVarchitect.com (100.000 diváků/měsíc),
  • Týdenní umístění pořadu v hlavní upoutávce na homepage TVbydleni.cz,
  • Sdílení na Facebooku + nastavení placené propagace (12.000 sledujících + placený dosah!),
  • Sdílení na Instagramu (17.000 sledujících) – 1x POST + 5x INSTASTORY včetně označení vaší,firmy,
  • Rozeslání pořadu newsletterem (22.000 odběratelů),
  • Placená propagace pořadu v rámci našich kampaní pro vyhledávače Google a Seznam,
  • Výroba propagační plachty s vizualizací projektu na staveniště včetně instalace

  Stopáž jednoho dílu: cca 4-5 min.