Virtuální realita

Prohlédněte si domov virtuálně

Projít se můžete kdykoliv, z jakéhokoliv zařízení a v jakoukoliv hodinu. Už se těšíte?
Prohlédnout příklad

Poskytneme VR řešení
od A po Z

Podpora VR je něco, čím se můžete jako realitní makléř, developer nebo investor předvést. Nasaďte svým klientům na hlavu brýle, díky kterým se mohou ponořit nejen do developerských projektů, ale také do již hotových staveb. Ať už spustíte virtuální prohlídku nebo 360° video z dronu, můžete si být jisti, že rozhodně zaujmete.

01

Autentická lokalita

Speciálním dronem jsme schopni ve vysokém rozlišení naskenovat přilehlé okolí developerského projektu a díky se budete moci v prohlídce pohybovat i po přilehlých ulicích. Díky tomu bude zážitek ještě více reálnější.

02

Klientské změny na klik

Naše virtuální prohlídka obsahuje také všechny možné varianty například. podlah, dveří a dalšího zařízení. Klientské změny jsou poté na doslova pár kliknutí. Konfigurace jdou samozřejmě sdílet třeba s rodinou a přáteli.

03

Roční období / čas

Do virtuální reality jsme také schopni zakomponovat každé roční období a denní čas a tak můžeme například prezentaci v zimě obměnit za zasněžené střechy vašich developerských projektů a zjistit, kdy Vám bude svítit sluníčko do oken.

04

Šité na míru pro Vás

Všechny naše výstupy dostáváte ve vysokém rozlišení, ale také šité přesně Vám na míru, aby odpovídala vaší identitě a firemní politice. Zároveň se v naší tvorbě meze nekladou a tak můžeme do prohlídky vložit spousty dalších věcí...

Proč si vybrat nás

Jak vypadají naše vizulizace?

Dbáme na kvalitu a hlavně co největší autentičnost našich vizualizací, virtuálních prohlídek a videí.

Jednoduchý & rychlý
proces

Jak funguje tvorba virtuální prohlídky (VR), vizualizací? Je to jednoduché a stačí nám pouhých několik kroků.

1Koncept

Nejdříve si společně odladíme vše ohledně designu, celkového rozsahu prací (VR, foto, video) a probereme celkový záměr, aby byl výsledný produkt v pořádku.

2Design & Vývoj

V další fázi začneme pracovat na exteriéru, interiéru a dalších prvcích, které jsme si v první fázi definovali. Již zde budete moci vidět první design.

3Finální dodělávky

Počítám také s drobnými změnami na ke konci projektu a není tak problém například vyměnit barvu zdi. Dále dodláme poslední detaily a začneme skládat všechny výstupy.

4Odevzdání

Poslední a finální částí je odevzdání, případné zaučení a předvedení výsledného produktu.

Náš Blog

Poslední novinky ze světa

Skanska spouští prodej nové etapy v pražských Kbelích, ideální bydlení pro mladé rodiny

Realitní trh opět na vzestupu?

Trh s novými byty se vrací na úroveň před krizí, meziročně se prodalo o třetinu více