Developer: NATLAND

Prague City Golf Apartments

Projekt Prague City Golf Apartments NA GOLFU. DOMA Přibližte se své vášni na dosah v jednom ze 33 investičních golfových apartmánů. Jedinečná příležitost Z OBÝVÁKU ROVNOU NA GREEN.

RELAXUJTE TAM, KDE TO NEJVÍC MILUJETE

Přímo u Prague City Golf vzniká unikát pro opravdové milovníky golfu – investiční apartmány, odkud to máte na hřiště jen pár vteřin. A když je zrovna nebudete využívat, můžete je pronajmout někomu jinému.

Ve výstavbě
2023
Prague City Golf Apartments
Lipence
Developer:
NATLAND
Dokončení:
2023
Architekt:

Prague City Golf Apartments

Lipence

V bezprostřední blízkosti Prague City Golf v pražských Lipenicích vznikají investiční apartmány, ze kterých je to na green jen pár kroků. Jednotky v projektu Golf Apartments jsou určeny pro vlastní bydlení i jako skvělá investiční příležitost.
Rezidence Golf Apartments nabídne celkem 33 jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk. Majitelé mohou využívat klubovnu s restaurací. V době, kdy apartmán nevyužívají, mohou ho nabídnout k pronájmu. K dispozici je profesionální tým, který se postará o vše potřebné. Projekt realizuje společnost Natland Real Estate.

NA GREENU DOMA

Jakmile golfu jednou propadnete, je z toho láska na celý život. Ta krásná odpoledne na oblíbeném jamkovišti byste nevyměnili za nic na světě. Máme pro vás skvělou zprávu – teď už ani nemusíte.

V pražských Lipencích vzniká 33 nových apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk, které potěší nejen vášnivé golfisty. Ze dveří apartmánu to máte jen několik kroků na hřiště Prague City Golf. Vašemu tréninku na PGA tour tak doslova nic nestojí v cestě!

Prague City Golf Apartments jsou však více než jen ubytováním pro všechny, kteří holdují golfu – je to také výborná investiční příležitost. Když zrovna nechcete být golfu nablízku vy, můžete svůj apartmán pronajímat někomu jinému. O všechny administrativní i praktické záležitosti (např. úklid, předání klíčů, apod.) se přitom postará profesionální tým na recepci. 24 hodin denně je připravený vyhovět všem požadavkům majitelů i eventuálních nájemců.

Unikátní bydlení vzniká v Praze Zbraslavi – Lipencích. Prague City Golf Apartments nabídne luxusní bydlení pro vášnivé milovníky golfu, ale i pro ty, co chtějí své peníze bezpečně uložit do nemovitosti. Projekt vzniká přímo u Prague City Golf, budoucí majitelé apartmánů to tak budou mít jen pár kroků na golfové hřiště. Jednou z největších výhod projektu je lokalita. Blízkost hlavního města a zároveň relaxace a vyžití na greenu je jistě atraktivní pro mnoho aktivně žijících lidí.

Tento projekt investiční skupiny Natland navazuje na úspěšný projekt moderních rodinných domů v Lipeneckém parku. A protože se jedná o investiční apartmány, můžete bydlení pronajmout, když zrovna nebudete apartmán využívat. O všechny administrativní i praktické záležitosti se postará profesionální tým na recepci, takže nemusíte nic řešit.

Projekt nabídne 33 nových apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk. Byty budou k nastěhování připravené v květnu 2023. Ceny nemovitostí se pohybují od 5 milionů do 13 milonů korun. Podnikatelé či firmy mají navíc nárok na odpočet DPH ve výši 21 %.

Apartmánový komplex s recepcí a golfovou klubovnou najdete v sousedství osmnáctijamkového hřiště Prague City Golf. Výhodou je i blízkost cyklostezek podél řeky Berounky či dalších sportovišť. A pokud budete chtít vyrazit do města, na Smíchovské nádraží to máte zhruba patnáct minut autem. Lokalita je dostupná i prostřednictvím městské hromadné dopravy nebo na kole. Poblíž projektu najdete ale i školu, školku, lékaře, poštu i obchody.

GOLFU NA DOSAH

Vyberte si jeden ze 33 apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk a přibližte se své golfové vášni přímo na greenu Prague City Golf.

VÝBORNÁ INVESTICE

Když zrovna svůj apartmán nevyužíváte, můžete jej výhodně pronajímat. Podnikatelé či firmy mají navíc nárok na odpočet DPH ve výši 21 %.

KOMPLETNÍ SERVIS

Profesionální tým recepce Prague City Golf se postará o všechno – od přípravy apartmánu k pronájmu až po brunch v nové golfové klubovně. Vy se tak můžete soustředit jenom na hru.

BEZSTAROSTNÉ BYDLENÍ I PRÁCE

Kromě profesionální recepce jsou součástí komplexu také nová golfová klubovna a skvělá restaurace. Nemusíte tak řešit, co si dáte který den k obědu – klidně si v sobotu přispěte, skočte do klubu na brunch a vyrazte rovnou na green. A pokud vás od puttování náhodou vyruší pracovní schůzka, buďte bez obav. Konferenční místnost je tu k vašim službám.